fbpx
KRAUNASI...

Apie mus

Kirpėjo profesija – labai atsakinga. Klientas kirpėjui patiki savo plaukus, todėl kirpėjas turi būti atsakingas ne tik už jų grožį, bet ir gerai apkirpti, sušukuoti, parinkti tinkamą spalvą, kuri derintųsi prie kliento, drabužių, stiliaus, užimamų pareigų. Kirpėjui tenka visą dieną bendrauti su klientais. Nuo to, kaip kirpėjas aptarnauja klientus, nuo kirpėjo takto, profesinio pasirengimo labai priklauso kliento nuotaika.

Kadangi grožio specialistų mokykloje skiriamas ypač didelis dėmesys praktikai, neabejojame, kad pabaigęs kursus pas mus įgysi pasitikėjimo savo jėgomis tiek, kad jau tą pačią dieną galėsi pradėti sėkmingai dirbti ir drąsiai priimti profesinius iššūkius.

Studijuoti kviečiame visus – tik baigusius mokyklą ir vyresnius, pradedančiuosius ir siekiančius kelti kvalifikaciją bei gilinti žinias, turinčius specialybę, bet norinčius išmokti naujo amato.

Asmeniui, baigus Kirpėjo modulinę profesinio mokymo programą ir teigiamai išlaikius kvalifikacinį egzaminą, kuris susideda iš teorinių ir praktinių žinių patikrinimo, suteikiama moterų, vyrų, vaikų kirpėjo kvalifikaciją ir išduodamas LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas Profesinio mokymo diplomas.