fbpx
KRAUNASI...

Neformali plataus profilio kirpėjo mokymosi programa

Programos valstybinis kodas 22000343; trukmė 16 sav./ 80 d./ 640 val.

Teoriniam mokymui skiriamos 134 val.

Praktiniam mokymui mokymo centre esančiose realiose darbo vietose skiriama 506val.

Mokymosi metu suteikiamos visos priemonės ir įrankiai reikalingi praktiniam darbui.

Kirpėjo profesija – labai atsakinga. Klientas kirpėjui patiki savo plaukus, todėl kirpėjas turi būti atsakingas ne tik už jų grožį, bet ir gerai apkirpti, sušukuoti, parinkti tinkamą spalvą, kuri derintųsi prie kliento, drabužių, stiliaus, užimamų pareigų. Kirpėjui tenka visą dieną bendrauti su klientais. Nuo to, kaip kirpėjas aptarnauja klientus, nuo kirpėjo takto, profesinio pasirengimo labai priklauso kliento nuotaika.

Kadangi grožio specialistų mokykloje skiriamas ypač didelis dėmesys praktikai, neabejojame, kad pabaigęs kursus pas mus įgysi pasitikėjimo savo jėgomis tiek, kad jau tą pačią dieną galėsi pradėti sėkmingai dirbti ir drąsiai priimti profesinius iššūkius.

Studijuoti kviečiame visus – tik baigusius mokyklą ir vyresnius, pradedančiuosius ir siekiančius kelti kvalifikaciją bei gilinti žinias, turinčius specialybę, bet norinčius išmokti naujo amato

Asmeniui, baigus neformalią mokymosi prgramą ir teigiamai išlaikius vertinimo egzaminą, kuris susideda iš teorinių ir praktinių žinių patikrinimo, suteikiama vyrų, moterų ir vaikų kirpėjo kompetenciją patvirtinantis Profesinio mokymo pažymėjimas.

Programa:
Darbuotojų sauga ir sveikata;
Sanitarija, higiena ir privalomoji medicininė pagalba;
Medžiagotyra;
Profesinė etika ir psichologija;
Kirpėjo darbo technologija;
Kirpimo technologija;
Šukavimo technologija;
Cheminio plaukų sušukavimo technologija;
Plaukų dažymo technologija;
Šukuosenų modeliavimo technologija;
Praktinis mokymas mokymo įstaigoje.